ارس پولاد بین الملل در یک نگاه

پيام آور سازندگي و آباداني و پيشگام در صنعت نوين ساخت و ساز كشور با سرفصل هايي همچون مشاوره، طراحي، توليد، آموزش و اجراي متنوع ترين سازه ها و تجهيزات قالب بندي مدولارو خاص بتن، حامي و ياري گر مجريان بزرگترين پروژه هاي عمراني داخلي و خارجي.

تاریخچه:

زمينه سازي تفكر اوليه ايجاد مجموعه ي توليدي صنعتي ارس پولاد به اوايل دهه ۶۰ بر مي گردد. جايي كه دو تن از بنيانگذاران اوليه ضمن كسب تجاربي در مشاركت تاسيس مجموعه هايي ديگر در تكاپوي ايجاد بستر مناسبي جهت ساخت و ساز انبوه مسكن بودند. ايشان در اوايل دهه ۷۰ اقدام به تاسيس گروه صنعتي ارس پولاد نموده و با تخصصي كردن زمينه كاري خود و توليد قالب هاي خاص بتن، وارد حوزه هاي جديدي از ساخت و سازها در بدنه سدها، تونل ها، نيروگاه ها، پالايشگاه ها و … شدند.

هم اينك متخصصان گروه ارس با توجه به نيازهاي رو به رشد جامعه در حوزه صنعت ساختمان با تكيه بر ارزشهايي همچون متعهد بودن، مشتري مدار بودن به روز بودن، برآنند تا خدماتي متمايز و منحصر به فرد ارائه نمايند. آنها بر اين باورند كه قادر به ساخت هر چيزي خواهند بود…

آنها اينك مجالي يافته اند تا در كنار ساخت و ساز ساختمان ها و پروژه ها به ساخت ارزشها، آينده و ايران آباد بپردازند.

ارزش های ما:

ايجاد انگيزه در خود و رقبا با هدف ارتقاء سطوح كمي و كيفي توليدات و خدمات قابل ارائه فني و مهندسي، حفظ وگسترش بازار، رشد نيروي انساني در كسب تبحر و مهارت، حركت در مدار توسعه انساني به سمت بينهايت، مشتري مداري و احترام به خواست جامعه كاري مرتبط اعم از مهندسين و تكنيسين ها و …

چشم انداز ما:

ايجاد و تداوم اشتغال و توليد و خدمات، پويايي و عدم ايستايي و حركت با گام هايي بلند در توليد و ارائه تجهيزات و خدمات فني و مهندسي بسوي بي نهايت بهتر شدن.

استراتژی ارس پولاد بین الملل:

دستيابي به بازارهاي جهاني با تكيه بر علوم و فنون و تكنولوژي نوين و روزآمد صنعت ساخت و ساز و بهره گيري از دانش فني و مهندسي در راستاي ارتقاي كيفي كليه محصولات توليدي و خدمات قابل ارائه به آحاد مجريان طرح ها و پروژه هاي عمراني عظيم در داخل و خارج از كشور.

طراحی سایت توسط فراکارانت