ارس پولاد بین الملل در یک نگاه

پیام آور سازندگی و آبادانی و پیشگام در صنعت نوین ساخت و ساز کشور با سرفصل هایی همچون مشاوره، طراحی، تولید، آموزش و اجرای متنوع ترین سازه ها و تجهیزات قالب بندی مدولارو خاص بتن، حامی و یاری گر مجریان بزرگترین پروژه های عمرانی داخلی و خارجی.

تاریخچه:

زمینه سازی تفکر اولیه ایجاد مجموعه ی تولیدی صنعتی ارس پولاد به اوایل دهه ۶۰ بر می گردد. جایی که دو تن از بنیانگذاران اولیه ضمن کسب تجاربی در مشارکت تاسیس مجموعه هایی دیگر در تکاپوی ایجاد بستر مناسبی جهت ساخت و ساز انبوه مسکن بودند. ایشان در اوایل دهه ۷۰ اقدام به تاسیس گروه صنعتی ارس پولاد نموده و با تخصصی کردن زمینه کاری خود و تولید قالب های خاص بتن، وارد حوزه های جدیدی از ساخت و سازها در بدنه سدها، تونل ها، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و … شدند.

هم اینک متخصصان گروه ارس با توجه به نیازهای رو به رشد جامعه در حوزه صنعت ساختمان با تکیه بر ارزشهایی همچون متعهد بودن، مشتری مدار بودن به روز بودن، برآنند تا خدماتی متمایز و منحصر به فرد ارائه نمایند. آنها بر این باورند که قادر به ساخت هر چیزی خواهند بود…

آنها اینک مجالی یافته اند تا در کنار ساخت و ساز ساختمان ها و پروژه ها به ساخت ارزشها، آینده و ایران آباد بپردازند.

ارزش های ما:

ایجاد انگیزه در خود و رقبا با هدف ارتقاء سطوح کمی و کیفی تولیدات و خدمات قابل ارائه فنی و مهندسی، حفظ وگسترش بازار، رشد نیروی انسانی در کسب تبحر و مهارت، حرکت در مدار توسعه انسانی به سمت بینهایت، مشتری مداری و احترام به خواست جامعه کاری مرتبط اعم از مهندسین و تکنیسین ها و …

چشم انداز ما:

ایجاد و تداوم اشتغال و تولید و خدمات، پویایی و عدم ایستایی و حرکت با گام هایی بلند در تولید و ارائه تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی بسوی بی نهایت بهتر شدن.

استراتژی ارس پولاد بین الملل:

دستیابی به بازارهای جهانی با تکیه بر علوم و فنون و تکنولوژی نوین و روزآمد صنعت ساخت و ساز و بهره گیری از دانش فنی و مهندسی در راستای ارتقای کیفی کلیه محصولات تولیدی و خدمات قابل ارائه به آحاد مجریان طرح ها و پروژه های عمرانی عظیم در داخل و خارج از کشور.

طراحی سایت توسط فراکارانت